درباره ما

چشم انداز و ماموریت

پویاژن آزما در نظر دارد با تصفیه کلیه فاضلاب ها و آلاینده های محیط زیست و استفاده مجدد از آن، جهت احیاء آب و حفظ محیط زیست مداومت ورزیده و در جهت اصلاح مصرف آب کوشا باشد.

تاریخچه

شرکت پویا ژن آزما با مسئولیت محدود در سال ۱۳۸۹ با هدف تحقیق، تولید، تهیه و توزیع مواد و تجهیزات بیوتکنولوژی مورد استفاده در حوزه های تحقیقات،  حفاظت از محیط زیست، درمان، پیشگیری، تشخیص و بیماریها، و ارائه خدمات تحقیقاتی و آموزشی در این حوزه ها فعالیت خود را آغاز کرد. پویاژن آزما با تاسیس آزمایشگاه تحقیقاتی مجهز و کارگاه صنعتی، موفق به تولید سیستم های تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و شهری با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا شد و در این راستا در سال  1395موفق به اخذ رتبه دانش بنیانی در زمینه بیوفیلتر تصفیه شیرابه زباله و فاضلاب صنعتی گردید. با استفاده از تجربه و تخصص در حوزه تحقیق و تولید فراورده های بیوتکنولوژی موفق به تولید انواع سیستم های تصفیه فاضلاب های صنعتی بر اساس بیوفیلتر شده است که قادر است این فاضلاب ها را تا میزان استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست تصفیه کرده و آب حاصل مجددا مورد استفاده قرار گیرد. در این راستا این شرکت تا کنون توانسته است با پشتوانه نیروهای متخصص برای چندین شرکت و کارخانه سیستم بیوفیلتر را با موفقیت نصب و راه اندازی کند.

پویاژن-آزما-درباره-ما

اهداف

رشد صنعتي و اقتصادي با تولید انواع مختلف تركیبات و مواد شیمیایي از منابع طبیعي بطور ناخواسته مواد سمی را از طریق تولید آلاینده های هوا و آب به طبیعت وارد مي كند. رهایش این مواد به محیط زیست و اکوسیستم ها مشكلات و خطرات جدي برای انسان و سایر جانداران به همراه دارد. در این میان با توجه به بحران کم آبی در مناطق خشک و گرم شدن پیوسته زمین، سهم آلودگی آب و فاضلاب دارای اهمیت بیشتری می باشد. بنابراین نیاز به استفاده از روش های مناسب جهت تصفیه آب و فاضلاب آلوده و بازگردانی آب بیش از پیش اهمیت پیدا میکند. روش های رایج در تصفیه استفاده از فرایندهای فیزیکی و شیمیایی است که امروزه با ظهور علم زیست فناوری با تکیه بر بکارگیری میکروارگانیزمها امکان رفع آلودگی و تصفیه هوا، آب و فاضلاب به روش های موثرتر و دوستدار محیط زیست فراهم شده است. بیوفیلتر، در واقع انجام فرایند تصفیه با بکارگیری میکروارگانیسم هاست.

  • ارزش های سازمانی
  • اشتغال زایی و بکار گیری نیروی جوان مستعد
  • ترغیب و ایجاد فضای یادگیری و رشد
  • حفظ محیط زیست برای آیندگان
  • صرفه جویی و اصلاح مصرف آب
  • تضمین کیفیت محصولات
  • قیمت‌های رقابتی
33
پروژه های انجام شده
130
تعداد مشتریان
750
تحقیقات
22
مشاوره

سیستم تصفیه صنعتی قابل حمل

مزایای سیستم تصفیه پویاژن