برای قیمت گذاری سیستم تصفیه لازم است آنالیز پساب و میزان حجم پساب در شبانه روز را داشته باشیم. از جمله موارد مورد نیاز برای تخمین هزینه میزان COD و BOD و فلزات سنگین و دیگر فاکتور ها متناسب با صنعت می باشد.
نهایتا پس از بازدید از محل توسط واحد فنی شرکت پویا ژن آزما میتوان قیمت نهایی را اعلام نمود.

در ابتدا اطلاعات اولیه مانند حجم پساب و آنالیز آن را از طریق راه های تماس با شرکت میتوانید ثبت کنید. پس از بررسی توسط کارشناسان ما با شما برای بررسی دیگر جزئیات تماس گرفته خواهد شد.

تقریبا میتوان گفت برای اکثر صنایع امکان نصب سیستم تصفیه وجود دارد. لیست صنایعی که سیستم بیوفیلتر تا کنون نصب شده شامل: آبکاری، نساجی، دامداری، الکسازی، شیرابه زباله و…. میباشد.

بیوفیلتر ساخت شرکت پویا ژن آزما (Biofilter PGA (به بیان ساده، دارای یک مخزن اصلی متشکل از بستر حاوی میکروارگانیزمهاست. بستر به کار رفته دارای بافت متخلل و ظرفیت تثبیت بیش از یک میلیون میکروارگانیزم به ازای هر نیم سانتی متر میباشد.

از مزایای سیستم های بیوفیلتر شرکت پویا ژن آزما نیاز به حجم کم برای نصب آن می باشد. سیستم تصفیه فاضلاب آبکاری با حجم 5 مترمکعب در شبانه روز حدود 4 مترمربع فضا نیاز دارد.

بله، این شرکت با تضمین مورد قبول بودن آنالیز پساب بعد از تصفیه از نظر سازمان محیط زیست سیستم را به شما تحویل می دهد.

بله، از دیگر ویژگی سیستم های بیوفیلتر پویا ژن آزما قابل حمل و جابجایی آن می باشد.

برای جابجایی سیستم شما میتوانید با پشتیبان خود و یا از طریق راه های ارتباطی درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در این جابجایی شما را راهنمایی و پشتیبانی کنند.

بله، با توجه به درخواست شما امکان تنظیم سیستم به صورتی که بتوان در آبیاری کشاورزی و یا برگشت مجدد در خود صنعت استفاده کرد وجود دارد و حتی میتوان بصورت آب شرب به شما تحویل داد.

برای تمام حجم های پساب امکان نصب سیستم تصفیه وجود دارد.

علاوه برآموزش ها و توضیحات در هنگام نصب سیستم تصفیه، شما میتوانید در صورت بروز هرگونه اشکال یا پرسش از کارشناسان ما راهنمایی دریافت کنید.

بله کیفیت تصفیه توسط بیوفیلتر شامل یک سال گارانتی می باشد.

خیر، نگهداری و راه اندازی سیستم بسیار ساده است و نیاز به کارشناس نمی باشد. هم چنین در صورت بروز هرگونه مشکل شما میتوانید با ما تماس بگیرید و کارشناسان ما در اسرع وقت مشکل ایجاد شده را بررسی و رسیدگی میکنند.